Nedirkibu

Periscope Smart Tv'den İzlenebilir mi?

-- sponsor içerik --

---
Liglerin başlaması ile birlikte Son günlerin en gözde uygulamalarından birisi olan periscope , internet üzerinden canlı yayın yapabileceğiniz bir uygulamadır. Peki bilgisayardan veya Smart Tv özelliği olan televizyonlardan Periscope'yi izleyebilirmisiniz?Periscope Nedir? Periscope Ne işe yarar?
Periscope, Twitter'ın yeni canlı yayın uygulamasıdır. Telefonunuz ile çevrenizde olup biteni Twitter üzerinden arkadaşlarınızla veya tüm dünya ile paylaşabilirsiniz.

Periscope ile yapılan canlı yayınlar varsayılan olarak tüm kişiler tarafından görülebilir. Fakat dilerseniz Periscope  ile yapılan canlı yayınları gizlemeniz mümkün.
Siz canlı yayına başladığınızda sizi takip edenler otomatik olarak bildirim alırlar. Başkaları yaptıkları canlı yayınlara sizi davet edebilirler.

Takip ettiğiniz kişilerden biri canlı yayın yapmaya başladığında sizi özel olarak özel canlı yayına davet edebilir

Periscope yayınlarını Smart Tv'den izleyebilir miyim?
Periscope sitesinden canlı yayın akışları bulunmuyor ama yayınları anlık olarak çekip sizlere sunun bir site mevcut. Perisearch sitesinde o anda bulunan canlı yayınları izleyebilir,dillere göre kategorize edebilir,en fazla izlenen yayınlara bakabilir kullanıcıların takipçi sayısı kalp sayısı periscope paylaşımlarını izleyebilirsiniz.Bazı tvlerde flash videoları desteklemediğinden periscope yayınlarını ve bazı videolar izlenememektedir.

Perisearch web sitesi : http://www.perisearch.net/

İlgili Bilgiler:Periscope Smart Tv İzle, Periscope İzle, Tv Periscope İzle, Periscope Maç İzle, Smart Tv Periscope Maçları İzle, Canlı Periscope Televizyondan İzle, Periscope Smart Tv Nedir

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

6 yorum

avatar
lig tv periscope tvden izlemek istiyorum 18 Eylül 2016 13:34

Smart tvim var ancak periscope yayınlarını internetten izleyemiyorum. Periscope un tv için uygulaması yok mu? veya media oynatıcı yüklenemiyor mu.

avatar

Merhaba, Periscope uygulamasının henüz Smart tv uygulaması bulunmuyor. Lig tv izleyebilmeniz için Lig tv'nin pakt programları bulunmaktadır. Aylık,yıllık veya tek maç için satın alıp, smart tv uygulamasını kullanarak internetin olduğu her yerde tv nizde digitürk olmasa dahi size verilen kod ile giriş yaparak izleyebilirsiniz.

avatar

artık facebooktan canlı maç yayını yapıyorlar periscope çok donuyor. periscope un modası geçer yakında.

avatar
Celal Karaman 12 Mart 2017 11:22

Smart tv den facebook videolarıda izlenmiyorki. Smart tvler için bence bir uygulama olması lazım.çoğu video smart tv ler ile uyumlu değil.

avatar

Yeni nesil smart tv lerde izleniyor. Konuyu araştırmanızı tavsiye ederim. Periscope yayınlarını Televizyondan izleyebilmeniz için farklı yollar mevcut. Örneğin hdmı kablosunu pc'den tv ye bağlayıp periscope sitesindeki yayınları tv ye aktarabilirsiniz.

avatar

Bu arada lig tv yeni adıyla Bein tv (Bein sports) periscope ta yayınlanan canlı maç yayınlarını sıkı bir şekilde takip ediyor. Korsan yayının önüne geçmek için uğraşıyorlar. Yayın yapan veya yapmayı düşünenleri uyaralım, hakkınızda dava açılabilir.

Anonim Kullanıcıyı seçerek YORUM EKLEyebilirsiniz.
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle