Home » , » Evde Çilekli Milkshake Nasıl Yapılır? Çilekli Milkshake Faydaları!

Evde Çilekli Milkshake Nasıl Yapılır? Çilekli Milkshake Faydaları!


-- sponsor içerik --

---
Yaz aylarının vazgeçilmez tatlarından Milkshakeler hem lezzeti hemde serinletici etkisi ile bir çok kişinin sevdiği içeceklerdendir. Peki evde milkshake nasıl yapılır?

Evde Çilekli Milkshake Nasıl Yapılır? Çilekli Milkshake Faydaları!ÇİLEKLİ MİLKSHAKE TARİFİ

5-6 adet çileği yarım bardak sütle blender kullanarak karıştırın. Homojen bir karışım elde ettikten sonra üzerine 1 top light dondurma ekleyerek karıştırmaya devam edin. Tüketirken içerisine tarçın ilave edebilirsiniz.

ÇİLEKLİ MİLKSHAKE FAYDALARI

C vitamini açısından oldukça zengin olan çileğin yapılan çalışmalarda LDL kolesterol düzeyini de düşürdüğü tespit edilmiş. Çilek kalp damar sağlığı ve kanserden korunmada da içerdiği antioksidanlar sayesinde ilk sıralarda gelen bir meyvedir.

.

-- sponsor içerik --

---
+ Yorum Ekle


Facebook sayfamızı beğenin >>

0 yorum:

DİKKAT:G-Mail hesabı olmayanlar ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''Anonim'' veya ''Adı/URL'' seçeneklerinden birisini seçerek kolayca yorum yapabilirler.

NOT: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-mail ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.