Nedirkibu

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Kabızlık İçin Tavsiyesi!

-- sponsor içerik --

---
PROF. DR. İBRAHİM ADNAN SARAÇOĞLU DOĞANIN DİLİNDEN

İnsanlar kabızlık şikayeti çekerler ki, günümüzde en büyük problemlerden bir tanesidir. Bunun çözümü o kadar basit ki! Ne yapacaksınız? Zeytinyağlı pırasa yapacaksınız.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Kabızlık İçin Tavsiyesi!
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Kabızlık İçin Tavsiyesi!

Zeytinyağlı pırasa gerçek bir mucizedir. Ancak bu pırasa, pirinçsiz ve havuçsuz olacak. Öğünlere başlamadan önce bir avuç dolusu zeytinyağlı pırasayı tüketip öyle öğünlerinize başlayın.

Günde iki defa öğlen ve akşam bunu yapın. Bakın kabızlığınız nasıl düzene girecek. Bunu düzenli 15 gün yapın, kabızlık sorununun ortadan nasıl kalktığına şahit olacaksınız.

Ayrıca pırasa, kum döktürür. Antilitogendir; böbrek taşı oluşumunu engeller.


-- sponsor içerik --

---
Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

DİKKAT:G-Mail hesabı olmayanlar ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''Anonim'' veya ''Adı/URL'' seçeneklerinden birisini seçerek kolayca yorum yapabilirler.

NOT: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-mail ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.


EmoticonEmoticon