Nedirkibu

Yasal Uyarı

-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu.com olarak güncel konuları ve merak edilen bilgileri sitemizde yayınlamaktayız, sitemizde bulunan haberlerin ve bilgilerin doğruluğu hakkında garanti verememekle birlikte sürekli gelişen ve değişen gündeme göre bilgilerde ve haberlerde en doğru şekilde güncellemeler yapılmaktadır. Paylaşımlarımıza yapılan yorumlar, yorumları yapan kişileri bağlamaktadır.

Sitemiz hukuka,yasalara,telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasaya göre "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple sitemiz "Uyar ve Kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını düşünen hak sahipleri, ilgili içerik linki belirtilerek,  alt kısımda bulunan yorum alanınına yorum yazabilir veya Twitter hesaplarından https://twitter.com/NedirKiBuCom adresinden dm ile bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde en geç 7 (Yedi) gün içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.


Nedirkibu.Com

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle