Sevgiliye Resimli İyi Geceler Mesajları

Nedirkibu.com
iyi geceler mesajları
Sevgiliye Resimli İyi Geceler Mesajları


Sevdiğinize, Sevgilinize iyi geceler mesajı olarak gönderebileceğiniz resimli iyi geceler mesajlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.Her şeyin bir zamanı var yaşamında, sevmenin de,ölmenin de ama şimdi uyuma zamanı…İyi geceler.Seni o kadar çok seviyorum ki sensiz geçen zamanlarımda seni görmek için uyku ilacı içiyorum iyi geceler aşkım.Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.Seni gözlerimi kapattığımda değil,gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim gülparem iyi geceler…Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm.Bir bakışınla doğuyorsa kalbimde güneş, uyuduğundaysa batıyor güneşim. Hayatımda ömrümde sensin. İyi geceler her şeyim.Her şey senin için dualarım, özlemlerim sırf seni düşünen tek biri var o da benim bunu unutma, iyi geceler mesajı atmayı da unutma.Gözlerimi kapatmak istediğimde görmek istediğim rüya sensin; tıpkı gözlerimi açtığımda görmek istediğim sen gibi sevgilim..İyi uykular.


Hayatımdaki en değerli varlık canımın ta içi bir tanecik sevgilim benim iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.


Yorum Gönder

0Yorumlar

Değerli Ziyaretci;

1- Bu konu ile ilgili sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve diğer ziyaretçilerimizle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

2- Yorumlarınızda sorduğunuz sorular araştırıldıktan sonra cevaplanacaktır. "Bana Bildir" butonu işaretlemeniz halinde sorunuz cevaplandığında bildirim alacaksınız.

3- Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.

Yorum Gönder (0)