Nedirkibu.com , Güncel bilgilerin yer aldığı, gündeme dair konuların işlendiği Haber, Magazin, Sağlık, Şifalı bitkiler, Spor, Sosyal Medya gibi konularda Merak Edilen bilgilerin paylaşılarak yayınlandığı güncel bir blog sitesidir.  İnternet kullanıcılarında merak uyandıran bilgiler açıklamaları ile birlikte paylaşılmaktadır. 

Sitemizin ana konusu merak edilen bilgilerin paylaşılmasıdır peki merak nedir?

Merak, canlıları yeni şeyler öğrenmeye yönlendiren bir histir. Sadece insanlar değil, pek çok başka canlı türü de meraklıdır. Doğuştan gelen temel bir duygu olan bu his, bir güdü olarak sınıflandırılamaz. Çünkü merak sonucunda oluşan belirli bir davranış biçimi yoktur. Merak etmek özellikle başımıza gelmiş bir olaydan sonra o olay konusunda bilgi sahibi olmakla alakalı olabileceği gibi, insanlarının aile, arkadaş ve diğer çevrelerden duyduğu, gördüğü konular hakkında da bilgi sahibi olmak hissini, isteğini doğurur ve merak ederiz. 

Dünyanın saygın popüler bilim dergilerinden,  Tv Kanallarından ve web sitelerinden insanların en çok merak ettiği soruları, konunun uzmanlarının yaptığı açıklamalar ve son yapılan araştırmalar belirlenerek incelenmekte ve site içeriğimize uygun bulunması durumunda sayfalarımızda paylaşım yapılmaktadır.

Nedirkibu.com da şuanda 3 kişi yazar olarak içerik eklemekte ve siteye katkı yapmaktadır.

Mp3 İndirme linkleri, Telif hakkına sahip videolar Nedirkibu.com da yer almamaktadır.Sitede bulunan videolar youtube.com gibi video paylaşım sitelerinden eklenmektedir!

Sitemizde yer alan içeriklerin kaldırılması, düzeltilmesi vs. istekleriniz için mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.En kısa süre içerisinde geri dönüş yapmış olacağız.

E-posta : biristek@yandex.com

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Nedirkibu.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Saygılarımızla...
-- sponsor içerik --

---