Nedirkibu.com , Güncel bilgilerin yer aldığı, gündeme dair konuların işlendiği Haber, Magazin, Sağlık, Şifalı bitkiler, Spor, Sosyal Medya gibi konularda Merak Edilen bilgilerin paylaşılarak yayınlandığı güncel bir blog sitesidir. İnternet kullanıcılarında merak uyandıran bilgiler açıklamaları ile birlikte paylaşılmaktadır. 

Nedirkibu, 2014 yılında kurulmuş ve bu süre zarfında 2000 den fazla içerik siteye eklenmiştir, Bu içeriklere ziyaretçiler tarafından 400 den fazla yorum gelmiştir.

Dünyanın saygın popüler bilim dergilerinden,  Tv Kanallarından ve web sitelerinden insanların en çok merak ettiği soruları, konunun uzmanlarının yaptığı açıklamalar ve son yapılan araştırmalar belirlenerek incelenmekte ve site içeriğimize uygun bulunması durumunda sayfalarımızda paylaşım yapılmaktadır.

Nedirkibu.com da şuanda 3 kişi yazar olarak içerik eklemekte ve siteye katkı yapmaktadır.

Mp3 İndirme linkleri, Telif hakkına sahip videolar Nedirkibu.com da yer almamaktadır. Sitede bulunan videolar youtube.com gibi video paylaşım sitelerinden eklenmektedir!

Sitemizde yer alan içeriklerin kaldırılması, düzeltilmesi vs. istekleriniz için mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. En kısa süre içerisinde geri dönüş yapmış olacağız.

E-posta : biristek@yandex.com

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Nedirkibu.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Saygılarımızla...
-- sponsor içerik --

---