Nedirkibu

Aracımın Silecekleri Kendi Kendine Çalışıyor! Nedeni?

-- sponsor içerik --

---
Aracımın Silecekleri Kendi Kendine Çalışıyor! Nedeni?

Aracınızın silecekleri park halinde , Kontağı taktığınızda, Arabayı çalıştırdığınızda veya stop ettiğinizde kendi kendine çalışıyor mu?

Bu ne kadar garip gibi görünse de bir çok kişinin başına gelen bir olay. Başına gelmeyenler için gerçekten ilginç olabilir. Bu sorun sileceklerinizde sensör varsa onunla ilgilide olabilir veya elektriksel kısa devre ile ilgilide olabilir.

Ancak en önemli nedeni aracınızın beyninde sıkıntı olmasıdır. Aracın beyni arızalı olduğunda bir çok özellik çalışmaya bilir, merkezi kilit çalışmayabilir, kontak takılı değilken aracınıza elektrik gelmez ve yol bilgisayarı, teyp gibi cihazlar sıfırlanabilir.

Aracınızın beyni arızalı ise ya tamir edilmesi gerekir yada yeni bir beyin takılması gerekir. Ancak yeni alacağınız beyin kesenize uymayabilir. Piyasada 200 TL den başlayan tamir işlemleri yapılmaktadır.-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search