Nedirkibu

Burcu Esmersoy Formasına Kavuştu!

-- sponsor içerik --

---


Burcu Esmersoy'un İbrahimoviç'in formasını giymesi spor dünyasında konuşıuldu. Esmersoy, hayran olduğu İsveç milli takım oyuncusu İbrahimoviç'in formasını Arda Turan sayesinde elde etmişti. Bu olayın akabinde Esmersoy'un ismi Arda Turan'la aşk dedikodularına karıştı. Esmersoy önceki haftalarda nişanlısı işadamı Sami Kiresepi'yle ayrılmıştı.Esmersoy, İbrahimoviç hakkında, "İlk kez bir futbolcu forması giydim. Terli olmasını umursamadım. Ona inanılmaz bir şekilde hayranım.İbrahimoviç haberini televizyonda okurken kızarıyorum. İsveç'le oynayacağımız belli olunca hemen Arda'yı arayıp formayı istedim. Zaten İbrahimoviç evli ve çocuklu. Ayrıca çok hayranı olduğum biriyle birlikte olmak istemem."

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search