Nedirkibu

2017 Halk Bankası Personel Alımı - HalkBank İş Başvurusu

-- sponsor içerik --

---
Halk bankası her yıl bünyesinde oluşan eleman ihtiyacını karşılamak için Kendi bünyesinde sınav yapmaktadır. Halk bankasına iş başvurusu yapmak için haberimizin devamını okumanızı öneririz.

Halkbank’ın sürdürülebilir gelişme ve büyüme hedefleri ışığında gerçekleşen işe alımlarla, bankacılık sektörü içerisinde önemli bir iş imkanı artışı sağlanacak. Sektörün iş imkanı kapasitesinin bir önceki yıla göre yüzde 2,2 azaldığına dikkat çeken Halkbank CEO’su Ali Fuat Taşkesenlioğlu, kendine güvenen adımlar atarak gençleşmeyi sürdüreceklerini ifade etti.
HalkBank İş Başvurusu
2017 Halk Bankası Personel Alımı - HalkBank İş Başvurusu
Halkbank’tan yapılan açıklamaya göre Banka;

Müfettiş Yardımcılığı,
İç Kontrolör Yardımcılığı,
Uzman Yardımcılığı,
BT Uzman Yardımcılığı,
Servis Görevlisi.

Unvanlarında 1000 kişiye iş imkânı sağlayacak. 2016 Kasım ayında düzenlenen işe giriş sınavlarının ardından mülakatlarda başarı sağlayan 500 uzman yardımcısının iş başı yaptığı Halkbank’ta, diğer pozisyonlar için de sınavda başarılı olanlar ilk çeyrek sonuna kadar görevlerine başlayacaklar.

Halk Bankasının iş başvurularını kaçırmamak için https://www.halkbank.com.tr/articles/archive/archive43.asp adresini sıklıkla kontrol edebilirsiniz.

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search