Nedirkibu

Tv8 Ütopya Yarışması Nedir? Ütopya Başvuru Formu

-- sponsor içerik --

---
Tv8 Ütopya Yarışması Nedir? Ütopya Başvuru Formu

Tv8 Ekranlarında Acun Ilıcalı imzalı yeni bir yarışma programı başlıyor. Yarışmanın amacı günlük alışılmış hayatın çok uzağında olan bir bölgede yeni bir yaşam alanı yaratmak. Tv8 Ütopya başvurusu için Nedirkibu.com da ki paylaşımımızı takip ediniz.


Ütopya: Mutluluk mu? Kaos mu?
Ekranlarda çığır açacak yepyeni bir serüven…
15 kişi hayallerindeki yaşamı kurmak için Ütopya’ya girecek. Hayatlarını geride bırakarak, her şeye sıfırdan başlayacak. Kuralları kendileri koyacak, kendi düzenlerini yaratacak. Her şey sizin elinizde.
Yepyeni bir hayata sıfırdan başlamaya cesaretiniz var mı? Ütopya’yı kuracak ilk 15 kişiden biri olmak için hemen başvurun.

Ütopya yarışmasına Başvurmak için tıklayınız

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search