Nedirkibu

Murat Boz Kimdir, Murat Boz Resimleri

-- sponsor içerik --

---
Murat Boz Kimdir, Murat Boz Resimleri 
Genç kızların hayranlıkla izlediği Murat Boz'un küçüklükten şimdiye kadar o kadar olan zamanda yaşadıklarını sizlerle paylaşıyoruz.

Murat Boz Kimdir, Murat Boz Resimleri
7 Mart 1980 yılında Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde doğan yakışıklı sanatçı, ilköğrenimini burada tamamladıktan sonra İstanbul'a yerleşti.1999 senesinde Bilgi Üniversitesi Caz Vokal Bölümü’nü burslu olarak kazandı ve 2003 senesinde İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı Temel Bilimler Bölümü’nde eğitimine devam etti.


Müzik hayatına başta Tarkan olmak üzere, birçok sanatçıya albüm ve konserlerinde vokallik yaparak başladı.Sanatçı, 2006 yılında yayınladığı ilk single çalışması "Aşkı Bulamam Ben" ile çıkış yaptı.


Ardından 2007 yılının başında ilk stüdyo albümü Maximum'u yayınladı.Murat Boz yıllar geçtikce çocuksu görüntüsünden çıktı ve daha olgun bir yüz hattına sahip oldu.Acun Ilıcalı'nın programlarında kendisine Jüri üyesi olarak yer buldu.-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search