Oyuncu Pınar Altuğ 40. yaş gününü eşi Yağmur Atacan'ın düzenlediği sürpriz parti ile kutladı.Fulya'da bulunan Basilico Restaurant'ta düzenlenen doğum günü partisine Hande - Erdinç Acar ve Emel - Çağrı Müftüoğlu gibi isimler katıldı.Mekan düzenlenen partide yüksek ses dolayısı ile şikayet alınca zabıta ekipleri tarafından uyarıldı. Zabıta ekipleri tarafından müziğin kısılması istenirken, Pınar Altuğ'da olaya el atarak müziğin sesini biraz kıstırdı.

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan dudak dudağa

Yağmur Atacan'ın sürpriz olarak düzenlediği doğum günü partisinde büyük mutluluk yaşayan Altuğ, "Yağmur böyle özel günleri unutmaz, bana hadi kalk bir yere gidiyoruz dedi. Hazırlanıp dışarı çıktık, sonra buraya geldim ve doğum günü sürprizi yaptı" dedi.
Özel günlerin kendisi için çok önemli olduğunu belirten oyuncu, "Bende böyle günlere çok dikkat ederim, eşimin çocuklarımın günlerini ve yakın arkadaşlarımın asla unutmam" diye konuştu.
Partiye katılan davetlilere tek tek ufak pastalar dağıttıran Yağmur Atacan, "Herkes pastalarını Pınar için dilek dileyerek üflesin" deyip eşi ile birlikte pastalarını üfledi. Pasta kesiminden sonra bir hayli mutlu olan çift uzun uzun öpüşerek birbirlerine iyi dileklerde bulundular.
-- sponsor içerik --

---