Hülya Avşar'ın Kaprisleri..

-- sponsor içerik --

---
Hülya Avşar kaprisleriyle herkesi çıldırttı.....

Hülya Avşar'ın Kaprisleri..

Safiye Sultan rolüyle ekranlara dönen Hülya Avşar, bir süre önce yönetmen Zeynep Günay Tan ile kavga etmişti. Avşar, yapımcıya 'Ya o, ya ben' resti çekince, Tan işinden kovulmuştu. Yapımcının bir dediğini iki etmediği oyuncunun istekleri bununla bitmedi.

Avşar, odasına 'masaj koltuğu, tropikal meyve, atıştırmalık kanepeler ve Hollywood starlarının içtiği özel mineralli su' istemiş. Set ekibi şaşkınlık yaşasa da Avşar'ın, "Ben Hülya Avşar'ım" diyerek rest çektiği ve ikinci kez isteklerini kabul ettirdiği öğrenildi.  Güney Amerika'dan getirilen bu özel suyu dünyada Justin Timberlake, Madonna, Rihanna ve Beyonce, Türkiye'de ise Ajda Pekkan kullandı. Bu su ülkemizde litresi 10 liraya satılıyor. Bölüm başına 60 bin lira alan Avşar, kaprisleriyle şimdiden herkesi çıldırtmış durumda...
-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

Hiç yorum yok

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)