Nedirkibu

Tren Bilet Fiyatları, Hızlı Tren Bilet Fiyatları

-- sponsor içerik --

---
Tren Bilet Fiyatları, Hızlı Tren Bilet Fiyatları

Asgari ücretin zamlanmasının ardından iğneden ipliğe zam gelmeye başladı. Ekmek 1 TL oldu, Su,Elektrik gibi hizmetlere zam yapıldı.Son zam ise Ulaşım hizmetlerine geldi.Tren biletlerine zam geldi.İşte güncel Tren bilet fiyatları..

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) bilet fiyatlarına zam yaptı. Yeni yılla birlikte bir çok kaleme yapılan zam kervanına en son katılan ise TCDD oldu. Bazı bilet fiyatlarında yapılan zam oranı %100'ü buldu.  İşte TCDD'nin zamdan sonra 15 Ocak 2016 itibari ile oluşan yeni fiyatları:

Bazı Biletlerde %100 Zam

İzmir- Manisa arası 5 TL olan bilet fiyatı %100 zamlanarak 10 TL'ye çıktı.
İzmir- Ankara arası 44 TL olan bilet fiyatı zamlanarak 53 TL'ye çıktı.
İzmir- Konya arası 45 TL olan bilet fiyatı zamlanarak 50 TL'ye çıktı.
İzmir- Afyon arası 27 TL olan bilet fiyatı zamlanarak 30 TL'ye çıktı.
İzmir- Balıkesir arası 15 TL olan bilet fiyatı zamlanarak 19,5 TL'ye çıktı.
İzmir'in ilçeleri arasında da TCDD bilet fiyatlarına zam geldi.

15 Ocak İtibari İle Güncel Fiyatlar Geçerli

Bir hatırlatma ile haberimize son verecek olursak, TCDD'nin mobil uygulamasından biletinizi almanız durumunda ekstra %3 indirim fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bunun için TCDD'nin mobil uygulamasını indirmeniz gerekmekte. Aldığınız biletlerde bir indirim söz konusu olsa dahi mobil uygulama ile aldığınız biletlerde ekstra %3 indirim şansını yakalayabilirsiniz.
-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

Hiç yorum yok

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)