İstanbul Sultanahmet Meydanında Canlı Bomba Patladı!

-- sponsor içerik --

---
Sultanahmet Meydanı'nda Dikilitaş mevkisinde saat 10.20'de patlama meydana geldi. Olayda ölü ve yaralıların olduğu bilgisi iletildi. İkinci bir bomba olma ihtimali üzerine önlemler alındı. Saldırıyı canlı bombanın gerçekleştirmiş olabileceği değerlendiriliyor.Sultanahmet'teki patlamanın nedeni belirlenemezken, olay yerine ambulanslar sevk edildi. Yaralılar hastanelere kaldırıldı.
Çevik kuvvet ekibi ile polis helikopteri çevrede geniş bir inceleme yapıyor. Bomba imha ekipleri bölgede ikinci bir bomba olma ihtimaline karşı çalışmalarını sürdürüyor.
Sosyal medyada patlamanın sesinin Üsküdar ve Kadıköy'den duyulduğu iddialarını da yer aldı.
Yaralanan iki kişi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

Sultanahmet'te patlama
-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

Hiç yorum yok

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)