Nedirkibu

Tv8 Songül Karlı Programı, Tv8 Evlendirme Programı

-- sponsor içerik --

---
Uğur Aslan ile birlikte Fox TV'de yaptığı evlilik programıyla ekranların sevilen ismi haline gelen Songül Karlı TV 8'le anlaştı.Ünlü yapımcı ve medya patronu Acun Ilıcalı, Songül Karlı'yı transfer etti. 11 Ocak Pazartesi gününden itibaren başlayacak programla birlikta Acun gündüz kuşağını hareketlendirmeyi hedefliyor.


SADECE İZDİVAÇ OLMAYACAK
Programın konseptinin geniş tutulacağı, sevdiğine kavuşmak isteyenler, şifa bekleyenler, "aldatıldım" diyenler, işsizlik çekenler, maddi zorlukları aşıp okumak isteyenlerin programın konusu ve konuğu olacağı öğrenildi.
-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

1 yorum

merhaba ben 25 yaşındayım ismim Hatice, manisada oturmaktayım.Programınıza katılmak istiyorum.sabit maaşı ve evi olan bir bey ile tanışmak ve evlenmek istiyorum. ege marmara veya iç anadolu bölgesine gelin gidebilirim.

Cevapla

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)