Nedirkibu

Tarkan 10 Yeni Albüm Şarkıları - Şarkı Sözleri

-- sponsor içerik --

---
Tarkan yeni albümünün ismi 10 (on)  albüm ile ilgili bilgiler yazımızdadır.

Tarkan 10 albüm'ü için üzerinde 3-4 yıldır uğraştığını belirterek iddiasını ortaya koydu. Yeni albümde Ozan Doğulu gibi isimlerle çalışan Tarkan, Pop  müzik severlerle buluşturdu. Tarkanın yeni albümünün ismi 10. Tarkanın yeni albümünde 14 adet şarkı bulunmaktadır.
Albüme damga vuracak şarkı olarak bizim favorimiz Beni Çok Sev isimli slow şarkı, düğünlerde nikahlarda 2017 dans müziği olarak şarkıyı bu yaz oldukça fazla duyacağınıza eminiz.

Tarkan 10 Albüm Kapak resmi

Tarkan 10 Yeni Albüm Şarkıları - Şarkı Sözleri
Tarkan 10 Yeni Albüm Şarkıları - Şarkı Sözleri
Tarkan 2017 yeni albümü olan 10 isimli albüm şarkılarını sayfamızda yayınlıyoruz. Tarkanın yeni 10 albümünde ki şarkıların sözleri şarkı sözleri kategorisinde sitemizde paylaşılmıştır. Sanatçıya ve sanata destek olmanız için Tarkan 10 Albüm şarkılarının mp3 indirmek yerine resmi sitelerden satın almanızı tavsiye ederiz.Şuanda Dr gibi satış yapan siteler bulunmaktadır.

Tarkan 10 Full Albüm Şarkıları Dinle - Tarkan 10 Şarkıları

 1. Tarkan Yolla Şarkı Sözleri
 2. Tarkan Çay Simit Şarkı Sözleri
 3. Tarkan Beni Çok Sev Şarkı Sözleri
 4. Tarkan Ben Senin Şarkı Sözleri
 5. Tarkan Çok Ağladım Şarkı Sözleri
 6. Tarkan Her Şey Fani Şarkı Sözleri
 7. Tarkan Kedi Gibi Şarkı Sözleri
 8. Tarkan Hodri Meydan Şarkı Sözleri
 9. Tarkan Biz Çocukken Şarkı Sözleri
 10. Tarkan Bal Küpü  Sözleri
 11. Tarkan Acımasız Sözleri
 12. Tarkan Sevdam Tek Nefes Şarkı Sözleri
 13. Tarkan O Sevişmeler Şarkı Sözleri
 14. Tarkan Affedin Bizi Çocuklar Şarkı Sözleri-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

1 yorum:

avatar

Tarkan 2017 yeni albümü olan 10 isimli albüm şarkılarını sayfamızda yayınlamaya çalışacağız. Tarkanın yeni 10 albümünde ki şarkıların sözleri şarkı sözleri kategorisinde sitemizde paylaşılacaktır. Sanatcıya ve sanata destek olmanız için Tarkan 10 Albüm şarkılarının mp3 indirmek yerine resmi sitelerden satın almanızı tavsiye ederiz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search