Nedirkibu

Mozilla'dan 25 Dolara Akıllı Cep Telefonu!

-- sponsor içerik --

---
Mozilla'dan 25 Dolara Akıllı Cep Telefonu!

İspanya'nın Barselona şehrine başlayan Mobil Dünya Kurultayı (Mobile World Congress) tüm hızıyla devam ediyor.


25 DOLARLIK TELEFON
Teknoloji dünyasının devlerini buluşturan etkinlikte, internet tarayıcısı Firefox'u geliştiren Mozilla yeni mobil projesini açıkladı. Firma, akıllı telefon için onlarca dolar harcayamayan gelişmekte olan pazarlarda satışa sunmak için 25 dolar değerinde bir cihaz geliştirdiklerini duyurdu.

FİREFOX OS İŞLETİM SİSTEMİ
Firefox, akıllı telefonu 2.6 inç ile 3.5 inç arası ekran boyutuna sahip olacağı ve Firefox OS işletim sistemine sahip olacağı belirtiliyor.

UCUZ AKILLI TELEFONU GELİŞTİRMEK İÇİN ÇİN İLE İŞBİRLİĞİ
Mozilla, ucuz akıllı telefonu geliştirebilmek için Çinli çip üreticisi Spreadtrum ile ortaklaşa çalıştı. Telefon diğer akıllı telefonlar kadar iddialı özelliklere sahip olmasa da, mobil uygulamaları çalıştıracak ve internete girebilecek.

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search