Manisalı anne-kız, Love Market isimli işyerine özellikle genç çiftlerin ilgi gösterdiğini belirtti.
"BİRÇOK MANİSALI CİNSEL ÜRÜN İÇİN İZMİR'E İSTANBUL'A GİDİYORDU"
İşyerinin sahibi Mevlide Ercan, Manisa’nın cinsel ürünler satan bir işyerine ihtiyacı olduğunu belirtip, “Edindiğimiz bilgiye göre, birçok Manisalı cinsel ürün ve malzemeleri almak için ya İzmir’e ya da İstanbul’a gidiyormuş. Ayrıca geçtiğimiz yıllarda kapattığım güzellik salonunda bu tür malzemeleri kadınlara yönelik satıyordum. Manisalı kadınların da güzel bir ilgisi vardı. Sonra Manisalıların böyle bir yere ihtiyacı olduğunu düşünerek kızımla birlikte bu işyerini açtık” diye konuştu.

"15 GÜN İÇİNDE İLGİ YOĞUN OLDU"
Ercan, “15 gün içinde ilgi yoğun oldu. Böyle bir yerin açıldığını duyan genç çiftler, sevgililer, kadınlar ve erkekler işyerimize gelip ürünleri almaya başladı. Yoğunluğun artacağına inanıyorum” diye konuştu. Ercan ayrıca, müşterilerin genellikle akşam saatlerinde hava karardığında işyerine gelip alışveriş yaptığını söyledi.

"CİNSELLİK HER SAĞLIKLI İNSANIN İHTİYACIDIR"
Annesine en büyük desteği kendisinin verdiğini söyleyen Tuğçe Ercan ise “Cinsellik her sağlıklı insanın ihtiyacıdır. Bu duyguyu hep içinde bastırıyorlar. Bastırdıkları bu duygularla, özellikle erkekler kendilerini problemli hissediyor. Ama bastırılan bu duygu uzmanlarla paylaşılınca güzel bir duygu. İşyerimizde özellikle performans artırıcı ürünlerimiz var. İşyerimizde vatandaşlarımızın taleplerine göre oyuncaklarımız var” dedi.
-- sponsor içerik --

---