Nedirkibu

Jennifer Lopez,Bu Kez Erkekler Sayesinde Rekor Kırıyor!

-- sponsor içerik --

---
Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez'in "I luh ya Papi" adlı şarkısının merakla beklenen klibi yayınlandı. Klipteki seksi erkekler yüzünden video tıklanma rekoru kırıyor.Lopez'in yeni klibinin önümüzdeki günlerin hit parçalarından biri olması bekleniyor. Sesiyle olduğu kadar formda vücuduyla da klipte ön plana çıkan Jennifer Lopez'e French Montana da eşlik ediyor. Kısa süre önce çekimleri tamamlanan video kliple Jennifer Lopez bomba gibi bir dönüş yapmaya hazırlanıyor...Her fırsatta sınırları zorlayan Lopez'in +18'lik kllibi yine çok konuşulacak gibi görünüyor.

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search