Beşiktaş'ta sakatlığını öne sürerek iki haftadır idmanlara çıkmayan ve eleştirilerin sürekli hedefinde olan Manuel Fernandes hangi takıma imza attı?

Portekiz basınında yer alan iddialara göre Manuel Fernandes Lokomotif Moskova ile 4 milyon Euro'dan 5 yıllık sözleşme imzaladı.


Beşiktaş'ta sakatlığını öne sürerek iki haftadır idmanlara çıkmayan ve eleştirilerin sürekli hedefinde olan Manuel Fernandes'in Rusya Ligi'ne transfer olacağı Portekiz basını tarafından da konuşulmaya başlandı.

Portekiz medyasına göre Manuel Fernandes, Rus ligi ekiplerinden Lokomotif Moskova ile senelik 4 milyon Euro'dan 5 yıllık anlaşma imzaladı.YÖNETİM FERNANDES DEFTERİNİ KAPATTI
Başkan Fikret Orman'ın, Fernandes'in istediği kulübe gidebileceğini belirtmesinden sonra Dış Transferden Sorumlu Yönetici Erdal Torunoğulları da Fernandes ile ilgili sorulara, ''Fernandes'i Fernandes'in kendisine sorun'' diyerek bu konuya girmek istemediğini belirtmişti.

YETKİLİLER TRANSFER İDDİASINI REDDETMEDİ
Taraftarların da sürekli tepki verdiği Manuel Fernandes, ligin ikinci devresinin başlamasıyla yedeğe düşmüş ardından sakatlığını öne sürerek idmanlara çıkmamaya başlamıştı. Portekizli futbolcu daha önce de yakın çevresine defalarca ''Artık Türkiye'de kalmayacağım'' diye konuşmuştu.

Fernandes'in Lokomotif Moskova ile anlaştığı daha önce de gündeme gelmiş ve Rus kulübü yetkilileri bu iddiayı yalanlamayarak bu konuyu yazın konuşabileceklerini belirtmişlerdi.
-- sponsor içerik --

---