Nedirkibu

Manuel Fernandes Hangi Takıma İmza Attı?

-- sponsor içerik --

---
Beşiktaş'ta sakatlığını öne sürerek iki haftadır idmanlara çıkmayan ve eleştirilerin sürekli hedefinde olan Manuel Fernandes hangi takıma imza attı?

Portekiz basınında yer alan iddialara göre Manuel Fernandes Lokomotif Moskova ile 4 milyon Euro'dan 5 yıllık sözleşme imzaladı.

Fernandes sakatlığını öne sürerek iki haftadır idmanlara katılmıyor

Beşiktaş'ta sakatlığını öne sürerek iki haftadır idmanlara çıkmayan ve eleştirilerin sürekli hedefinde olan Manuel Fernandes'in Rusya Ligi'ne transfer olacağı Portekiz basını tarafından da konuşulmaya başlandı.

Portekiz medyasına göre Manuel Fernandes, Rus ligi ekiplerinden Lokomotif Moskova ile senelik 4 milyon Euro'dan 5 yıllık anlaşma imzaladı.YÖNETİM FERNANDES DEFTERİNİ KAPATTI
Başkan Fikret Orman'ın, Fernandes'in istediği kulübe gidebileceğini belirtmesinden sonra Dış Transferden Sorumlu Yönetici Erdal Torunoğulları da Fernandes ile ilgili sorulara, ''Fernandes'i Fernandes'in kendisine sorun'' diyerek bu konuya girmek istemediğini belirtmişti.

YETKİLİLER TRANSFER İDDİASINI REDDETMEDİ
Taraftarların da sürekli tepki verdiği Manuel Fernandes, ligin ikinci devresinin başlamasıyla yedeğe düşmüş ardından sakatlığını öne sürerek idmanlara çıkmamaya başlamıştı. Portekizli futbolcu daha önce de yakın çevresine defalarca ''Artık Türkiye'de kalmayacağım'' diye konuşmuştu.

Fernandes'in Lokomotif Moskova ile anlaştığı daha önce de gündeme gelmiş ve Rus kulübü yetkilileri bu iddiayı yalanlamayarak bu konuyu yazın konuşabileceklerini belirtmişlerdi.

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle