Nedirkibu

Nokia X, 140 Dolar'a Satışa Sunuldu!

-- sponsor içerik --

---
Nokia X, 140 Dolar'a Satışa Sunuldu!
Uygun fiyatlı Nokia X'in iyi bir akıllı telefon olup olmadığı henüz kimse tarafından bilinmezken, Nokia X ilk kez Hindistan'da satışa sunuldu. 8,559 rupee (140 dolar) fiyatla satışa sunulan Nokia X, Hindistan'da yoğun olarak ilgi gören orta seviye akıllı telefonların çoğundan daha uygun fiyatlı. Ülkede satılan orta seviye akıllı telefonlar, 7000 rupee ile 15.000 rupee arasında fiyatlandırılıyor.


UMUDU LUMIA'YA GEÇMELERİ
Nokia, uygun fiyatlı X serisini kullanan insanların, bir süre sonra Lumia akıllı telefonlara geçmeyi düşüneceklerini umuyor. Nokia Hindistan Ülke Müdürü P Balaji de bunu doğruluyor: "Akıllı telefonlardaki ana stratejimiz Lumia ve Nokia X Lumia'yı besleyen bir platform olacak."

Android’li Nokia satışta

Çift SIM kartlı Nokia X, Avrupa'da 89 euro fiyatla satılacak. Serinini diğer ve daha büyük telefonları Xokia X+ 99 euro, XL ise 109 euro fiyat etiketine sahip olacak. Nokia X serisi ülkemizde de satışa sunulacak; Nokia Türkiye'nin resmi sitesinde 'çok yakında' ibresi ile listeleniyor.

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle