Nedirkibu

Sibel Can'ın Transparan Giysisi

-- sponsor içerik --

---
2002'den bu yana tam 177 kilo veren Sibel Can, en son yine zayıflamış ve photosopsuz fotoğraflarıyla ilgi odağı olmuştu. Yine kilo alan ünlü şarkıcı, hafta sonu Kıbrıs Rocks Otel'de konser verdi. Fazla kilolarına rağmen giydiği transparan elbisesiyle görenleri şaşırttı."DİREN TRANSPARAN"
Vücudunu komple saran elbisenin içinde güzel bir görüntü sergileyemeyen Sibel Can hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Gecede canlı performansı kadar derin göğüs ve bacak dekolteli transparan elbisesiyle de dikkat çeken şarkıcı için "Diren transparan" yorumları yapıldı.

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search