Nedirkibu

Deniz Marulunun Faydaları Nelerdir?

-- sponsor içerik --

---
Deniz Marulunun Faydaları Nelerdir?

Deniz Marulu , yeşil deniz yosunları familyasına ait bir deniz sebzesidir. İçeriğindeki yüksek polisakkarit ile cilde gereken mineralleri sağlar, cildin bakımını yapar. Cildin yeniden doğal formunu kazanmasını sağlar.
Habervari.blogspot.com
Yeni yapılan araştırmalara göre Deniz marulu kürünün selülitli bölgelere sürülerek selülitlerin giderilmesinde ve bölgesel zayıflamada faydalı olduğu görülmüştür.


>> Gece Uyumadan Önce Sarımsak Yutmanın Muhteşem Faydaları

Temel Amino Asitler
Yeşil (Ulva) Yosun en vejetaryen genellikle eksik olan bir amino asittir Lizin dahil olmak üzere tüm 9 temel amino asitler oluşur% 27 protein içerir.
Habervari.blogspot.com
Temel Mineraller
Yeşil (Ulva) Yosun, magnezyum, potasyum ve kalsiyum açısından zengin olan - insan sağlığı ve beslenmesi için gerekli unsurlardır.

Vitaminler
Yeşil (Ulva) Yosun gerekli vitamin zengin: Vitamin A, B ve C • Vejetaryenler için özellikle önemli olan, özellikle Vitamin B-12 yönünden zengindir.

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle