Nedirkibu

Dolphin Mobil Tarayici Nedir?

-- sponsor içerik --

---
Chrome ve operadan sonra akilli telefonlara tarayici hizmeti veren uygulamalarda giderek artmaya basladi.

Size bu yazimizda Dolphin mobil internet tarayicisini tanitiyor olacagiz.

Oncelikle bu yazi, akilli telefunumuzdan Dolphin browser kullanarak yazildigini belirtelim.

Programi yukledigizde son dakika isimli bir kisa yolda telefonuza ekleniyor. Kisa yola tikladiginizda ise dolphin uygulamasinin sundugu haberler sayfasina giris yapiyorsunuz.

Hiz olarak chrome ile ayni duzeyde arti olarak flash eklentisi mevcut flash paketinide yukleyek tum videolari izleyebilirsiniz.
Temayi istedigiz sekilde secebiliyorsunuz. Gizli gezinme secenegi mevcut.
En farkli ozelligi ise internet siteleri icin bir hareket ile sayfaya giris yapabiliyorsunuz.ornegin facabook a girmek icin ekrana F isaretini cizerek hizli bir sekilde facebook sitesine baglanabiliyorsunuz.

Simdilik ön yargiyla yaklasmakta fayda var ancak ileriki gunlerde Dolphin tarayici milyonlarin kullandigi meşhur bir mobil browser olabilir.
-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

Hiç yorum yok

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)