Nedirkibu

iPhone 6 - iPhone 6 Plus Resimleri, Özellikleri

-- sponsor içerik --

---
iPhone 6 - iPhone 6 Plus Resimleri, Özellikleri
İPhone 6 Apple tarafından resmen tanıtıldı.California'daki Flint Center'da gerçekleştirilen lansmanda Apple CEO'su Tim Cook'un birçok sürprizi de açıkladı.

Cook'un konuşması sırasında arka planda iPhone 6'nın gerçek görüntüsü de yayınlandı.

Tercihli olarak satılacak olan iPhone 6'nın bir versiyonu (iPhone 6 olarak tanıtılan) 4.7 inç boyutunda olacak. iPhone 6 Plus olarak satılacak olan ikinci versiyonun özellikleri ise şöyle tanıtıldı. 5.5 inç ekrana sahip olacak olan yeni iPhone, beklendiği gibi bir Phablet yani telefon tablet boyutunda.

iPhone 6'nın kamerası ise 8 mp olacak.
Önceki modellere göre 3 kat hızlı wi-fi bağlantısına sahip olacak. Ayrıca wi-fi üzerinden artık telefon aramaları yapmak da mümkün olabilecek.

Yeni iPhone'larda A8 işlemci kullanılacak. Önceki versiyonlara göre çok daha güçlü olan bu işlemci mevcut iPhone'lara göre yüzde 50'ye varan daha hızlı bir telefon haline dönüştürecek iPhone 6'ları.

İŞTE iPHONE 6'NIN SATIŞ FİYATI!
iPhone 6'ların satış fiyatı ise 16, 32 ve 64 GB versiyonları için 299 dolar, 399 dolar ve 499 dolar olacak.

İşte iPhone 6 nın resimleri:

İşte iPhone 6!
İşte iPhone 6!
İşte iPhone 6!
iPhone 6 & iPhone 6 Plus Resimleri

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search