Nedirkibu

Bu Tarz Benim Yarışmasında Kim Elendi?

-- sponsor içerik --

---
Bu Tarz Benim'de Sara Koçoğlu elendiShow TV'nin en sevilen ve takip edilen programlarından Bu Tarz Benim'de bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Bu Tarz Benim'in eleme gecesinin bu haftaki konuğu ünlü şarkıcı Alişan oldu. Ekranların en tarz yarışması Bu Tarz Benim'den bu hafta elenen isim Sara Koçoğlu oldu. Bu hafta en az puanı olarak Nur Bozar ile birlikte elemeye kalan Sara Koçoğlu, jürinin ismini söylemesi sonucunda programa veda etti.

Sunuculuğunu Öykü Serter'in yaptığı Bu Tarz Benim'in jüri koltuğunda ise Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve İvana Sert oturuyor.

IVANA SERT'TEN YİNE MUHTEŞEM DANS GÖSTERİSİ!
Eleme heyecanının yaşandığı program, Ivana Sert'in dans gösterisiyle başladı. Stüdyo izleyicilerinin arasında da dans eden Sert, performansıyla büyük alkış aldı.

-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

Hiç yorum yok

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)