Nedirkibu

Cennet Mahallesi Yeni Oyuncu Kadrosuyla Ekranlarda..

-- sponsor içerik --

---
Cennet Mahallesi Show TV'de!‘Cennet Mahallesi’, yenilenen kadrosuyla yeniden Show TV ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.Cennet mahallesi dizisi bir zamanlar çok seyredilen dizilerdendi hatta tekrar bölümleride çok sayıda izleyiciyi ekranlarda tutuyor.Bakalım yeni oyuncularla Cennet Mahallesi iş yapabilecekmi!

Bir döneme damgasını vuran dizi ‘Cennet Mahallesi’, yenilenen kadrosuyla yeniden SHOW TV ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor...

Show TV’nin bir döneme damgasını vuran ve izleyicileri kahkahalara boğan dizisi ‘Cennet Mahallesi’, çok yakında yenilenen kadrosuyla yine Show TV ekranında olacak. Yapımcılığını Erler Film’in, proje tasarımını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği dizinin senaryosunu Fethi Kantarcı, Barkın Şenüren ve Saygın Delibaş kaleme alıyor. Dizinin yönetmen koltuğundaysa Hakan Arslan oturuyor.

Dizinin yenilenen kadrosu Oya Başar, Cezmi Baskın, Günay Karacaoğlu, Petek Dinçöz, Erkan Şahin, Levent Ülgen, Mehtap Ar, Boğaç Aksoy, Lalizar Kemaloğlu, Gülay Baltacı ve Ateş Böceği Ercan gibi sevilen isimleri buluşturuyor. Ekrana bomba gibi bir dönüş yapacak dizide Oya Başar ‘Zarife’, Cezmi Baskın ‘Emin’, Günay Karacaoğlu ‘Elmas’, Petek Dinçöz ‘Aslı’, Erkan Şahin ‘Kerem’, Levent Ülgen ‘Haydar’, Mehtap Ar ise ‘Havva’ karakterini canlandıracak.

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search