Nedirkibu

Herbalife Nedir? Herbalife Nasıl Kullanılır?

-- sponsor içerik --

---
Özellikle zayıflamak için yıllardır kullanılan Herbalife, günümüzdeki sağlıksız fastfood yiyecekler yerine tercih edilmeye başlanılan bir üründür. İçerisinde doğal vitaminler bulunur ve 100 kadar ülkede milyonlarca kullanıcısı vardır. Sizlerde Herbalife hakkında bilgi almak istiyorsanız buradan yazımıza ulaşabilirsiniz. Herbalife beslenme ürünlerini Herbalife Üyelerinden ücretsiz kargo imkanı ile Türkiyenin her ilinden satın alabilirsiniz. Herbalife hakkında bilgi almak ve sipariş için İnstagramdaki Bağımsız Üye ile irtibata geçebilirsiniz. Sipariş ve bilgi için tıklayın! 

Herbalife'a üye olarak %25 indirim kazanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İndirimli alım yapmak için tıklayın!


Herbalife Nedir? Herbalife Nasıl Kullanılır?

Herbalife Nedir? Herbalife Neden Kullanılır?

Günümüzde doğru gıdaları gerektiği ölçüde almak nerede ise imkansızdır. Çünkü marketten aldığımız yiyecekler eskisi gibi kaliteli değildir.  Sebze ve meyveler nerde ise toprağa kökleri değmeden yetişmektedir. Kimyasal ilaçlar ve hormonlar ile yetiştirilen bu gıdalar soframıza gelmektedir.
Protein kaynağımız olan Tavuk 30 günde yetişerek soframıza gelmektedir. Yumurta eskisi gibi kokmamaktadır. Bir tavuk hormonların etkisi ile günde 2-3 yumurta yapmakta.
Büyük baş havyalarda da yoğun bir şekilde hormonlu iğneler ve kimyasal yemler ile yetiştiğini bilmekteyiz.
Tüm bunları düşünerek Herbalife ürünlerini  bulan  mark  bundan 34 yıl evvel günümüz beslenmesini tahmin etmiştir.

Herbalife ürünleri hiçbir şekilde hiçbir kimyasal içerik ve hormon içinde bulundurmamaktadır. Ürünler yüzde yüz doğaldır.  Zaten en ufak bir kimyasal içerik Herbalife ürünleri amacı dışına çıkartacaktır.

1980 yılına Amerika nın  Los Angeles kentinde kuruldu. İlk kuruluşu kilo kontrol gerçekleştirmek için kurulmuş. İlerleyen zamanlarda kilo kontrol şirketi olmaktan çıkarak beslenmenin tüm alanlarına hitap etmeye başlamıştır.

Herbalife Ne Zaman Kuruldu?

Mark huges ün hayalı Herbalife ürünlerinin bir gün her evde olması idi. Son dönemlerde hızlı bir şekilde yayılan Herbalife markın hayalınin gerçekleşmesinin yakın olduğunu göstermektedir.


Herbalife ürünleri  beslenmek için Gerekli tüm bileşenleri içerir. Ronaldo, Messi ve Beckham, gibi ünlü futbolcuların beslenme danışmanlığını yapmaktadır.
Herbalife Kullanan Ünlüler


Herbalife Kullanan Ünlüler
Herbalife Kullanan Ünlüler

Herbalife Nasıl Kullanılır?
Herbalife ürünleri kullanımı oldukça basittir. Sabah kahvaltıda herbalife shake  iki yemek kaşığı sevdiğiniz sıvı ile karıştırıp içebilirsiniz. Toplam 1 dk nızı almaz. Çayı ve aloe içeceğini shake den önce veya sonra içmenizde bir sakınca yoktur. Çayı sıcak veya soğukta tüketebilirsiniz.

Herbalife Fiyatları, Herbalife Çay Fiyatları, Herbalife Ne İşe Yarar, Herbalife Zararları, Herbalife Yararları, Herbalife Zayıflatırmı, Herbalife İçeriği, Herbalife Kaç Lira, Herbalife Nerede Satılıyor, Herbalife Eczanelerde Satılıyormu, Herbalife Ankara Satışı, Herbalife İstanbul Satışı, Herbalife İzmir Satışı, Herbalife Faydaları, Herbalife Kullananlar, Herbalife Ünlüleri,Herbalife Shake Fiyatları, Herbalife Shake Nedir, Herbalife Shake Nasıl Hazırlanır, Herbalife Shake Yapımı, Herbalife Shake Kaç Lira, Herbalife Shake Satışı, indirimli Herbalife 


-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

6 yorum

avatar

Herbalife kullananlar zayıfladımı, Herbalife ile ilgili tecrübesi olanlar yazabilirmi?

avatar
YeniDünyam 27 Mart 2016 13:58

Herbalife kullanarak zayıflayan çevremde birçok arkadaşım vardı. Bunlardan etkilenerek bende Herbalife kullanmaya başladım. Yağ yakıcı metobolizme hızlandırıcı olarakda isimlendirdikleri bir kapsül var ismini unuttum onu kullandım Herbalife shake ve çay ile birlikte 1 ay. Kilo vermeye başladıktan sonra ise sadece Shake ve Çayını kullandım.4 ayda 12-13 kilo verdim ama bir şeyi yanlış yaptım bu ürünleri kullanırken spor yapmadım yapmış olsaydım daha fazla kilo verebilirdim.Sonrasında hamilelik ve yine düzensiz beslenme sonucu verdiğim kiloları geri aldım.Tekrar kullanmayı düşünüyorum.Size tavsiyem ürünleri kullanırken günde en az yarım saat tempolu yürüyün. Ve ayrıca ürün kullanın veya kullanmayın alkali beslenin alkalinin anlamını internetten araştırın.Asitli içeceklerden uzak durun günde en az 2 litre su tüketin içerisine çay kaşığı ucuyla ingiliz karbonatı ve içeriğinde tuz olmayan normal karbonat katın ve suyun ph seviyesini yükseltin.Yüksek ph vücudunuza dinçlik katacak ve metobolizmanız daha iyi çalışacaktır. Sevgiyle..

avatar

Herbalife fiyatını öğrenebilirmiyim? Her ilde aynı fiyattan mı satılıyor Herbalife? Shake ve Bitkisel Çay için fiyat öğrenmek istiyorum.Zayıflamak için kullanacağım.Teşekkürler

avatar

herbalife indirimli ürün almak istiyorum

avatar

Merhaba Merve Hanım,
Fiyat bilgisi ve siparişleriniz için Yazıda Linkte yer alan İnstagram profilindeki Herbalife distribütör'ü ile iletişime geçebilirsiniz.

avatar

Merhaba Canan Hanım,
Herbalife ürünlerini indirimli alabilmek için üye olmanız gerekir. Üye olmak içinde yazımızda paylaştığımız Linki tıklayarak (instagram profili), üyelik konusunda yardım alabilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search