Nedirkibu

Mucize Filmi Gişede Rekor Kırabilir Mi?

-- sponsor içerik --

---
Mahsun Kırmızıgül’ün yeni filmi “Mucize”, ilk hafta sonunda 642 bin 187 seyirci rakamına ulaştı.

MUCİZE'DEN REKOR AÇILIŞ 6 OCAK 2015
Mahsun Kırmızıgül - Mucize Filmi

‘BEYAZ Melek’, “Güneşi Gördüm” ve “New York’ta Beş Minare” filmleriyle sinema dünyasında adından söz ettiren Mahsun Kırmızıgül’ün dördüncü filmi “Mucize”, gişe yolculuğuna rekorla başladı.

Kırmızıgül’ün hem senaryosunu yazdığı, hem yönetmen koltuğunda oturduğu hem de rol aldığı film, 2014-15 kış sezonunun en iyi açılışını yaptı. 2015 yılının ilk filmi olan “Mucize”yi ilk hafta sonunda 642 bin 187 kişi izledi.

7 milyon 187 bin 920 TL hasılat elde eden yapım, açılış rakamıyla Russell Crowe, Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz’lı “Son Umut”u da ikiye katladı.

Hikâyesi 1960’lı yıllarda geçen “Mucize”, Anadolu’nun ücra bir köşesine gönderilen Egeli bir öğretmenin öyküsünü konu alıyor. Filmde Talat Bulut başrolde.

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search