Nedirkibu

2016 Survivor Yarışmacıları, 2016 Survivor Yarışmasına Hangi Ünlüler Katılacak!

-- sponsor içerik --

---
Survivor yarışmacıları ile ilgili bilgileri Acun Ilıcalı sosyal medya hesaplarından yayınlıyor. Birçok haber sitesinde ve internet sitelerinde bir çok ünlünün ismi geçmektedir. Muhtemelen yarışması beklenen adaylar arasında çok konuşulacak isimlerde bulunmaktadır. Yarışmanın başlamasına kadar bir çok isim daha zikredilecektir. İlk olarak Yılmaz Morgül Survivor 2016 yarışmasında ünlüler takımında yer alacağını açıklmıştı.Ardından trabzonspor dan tanıdığımız Yattara nın adanın yolunu tutacağı bilgisi gelmişti.Yeni sezonda oyuncu Yunus Günçe de ıssız adada ter dökecek. Fenerbahçe'nin eski kaptanı Alex de Souza survivor 2016'da yarışması bekleniyor.
Güzel Anadolu Efes'in pon pon kızlarından biri olan Tuğba İldiz de yarışmaya katılması bekleniyor.SURVİVOR 2016 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Şimdiden yeni sezon survivor yarışmasının bekleyen izleyiciler tek bir soru üzerinde yoğunlaşmaktadır. Survivor ne zaman başlayacak? Büyük ilgi gören Survivor yarışmasının Ocak Şubat ayları içerisinde başlaması beklenmektedir. Detaylar ulaştıkça sizlere aktarmaya çalışacağız.

SURVİVOR 2016 MUHTEMEL YARIŞMACILARI

Kerem Bürsin
Gökhan Tepe
Alex de Souza
Özgün
Yasemin Allen
Oğulcan Engin
Dilara Gönder
Selin Şekerci
İnci Satır
Ayşegül Melisa Doğan
Tuğba İldiz
-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

Hiç yorum yok

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)