Nedirkibu

Serenay Sarıkaya: Çağatay’la anılmak beni üzüyor

-- sponsor içerik --

---
Güzel oyuncu muhabirlere dert yandı...

Serenay Sarıkaya'dan Çağatay Ulusoy açıklaması

Eski sevgililer Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya önceki akşam Pantene Altın Kelebek ödül töreninde bir araya geldi. ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ve ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödüllerine layık görülen ikili, kırmızı halıda karşılaştı. Muhabirlerin sorularını yanıtlarken karşısında Sarıkaya’yı görünce ne yapacağını şaşıran Ulusoy, eski sevgilisiyle ayaküstü selamlaşıp salona geçti.
"GÜZEL BİR İLİŞKİMİZ OLDU"
Sarıkaya eski sevgilisiyle ilgili sorular üzerine, “Çağatay arkadaşım. Güzel bir ilişkimiz oldu” diye konuştu. Tören için bir günlüğüne ABD’den geldiğini ve geri döneceğini belirten oyuncu, “Kerem’le düzgün giden bir ilişkim var. Çağatay’la adımın geçmesi beni üzüyor” diyerek dert yandı.
-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

Hiç yorum yok

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)