Nedirkibu

Amasyada Elektrikçi, Elektrikçi Amasya - Elektrik Arıza Numarası

-- sponsor içerik --

---
Amasya, Türkiye Cumhuriyeti'nin Karadeniz Bölgesi'nde bulunan bir ildir. Merkezi Amasya'dır.

İl Nüfusu: 326.351'dir. Bu nüfusun %72,3'ü şehirlerde yaşamaktadır. (2016). İlin yüzölçümü 5628 m2'dir[3]. İlde km2'ye 58 kişi düşmektedir. (Bu sayı merkez ilçede 74'dür.) İl merkezinin denizden yüksekliği: 400 m.'dir.
Amasyada Elektrikçi, Elektrikçi Amasya
Amasyada Elektrikçi, Elektrikçi Amasya

2016 yılında TÜİK verilerine göre merkez ilçeyle beraber 7 İlçe, 8 belediye, bu belediyelerde 107 mahalle ve ayrıca 372 köyü vardır.

Amasyada elektrikçi arıyorsanız bize yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Amasyada ki elektrikçiler, Amasyalıların kendilerine ulaşabilmeleri için alt kısımda ki yorum formundan yaptıkları işleri, hizmet verdikleri bölgeleri ve iletişim numaralarını sayfamıza ekleyebilirler.
Not:Web sitesi bulunan yorumlar onaylanmayacaktır.
Amasya Elektrik Arıza, Amasya Elektrik Kesintisi, Amasya Elektrik Ustası 

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle