Nedirkibu

Kilo Verdiren Bitkisel Karışım Tarifi

-- sponsor içerik --

---
Tarçınlı Süt İçmek Zayıflatıyor Mu? Tarçınlı Süt İçenler!
Kilo Verdiren Bitkisel Karışım Tarifi
Kilo Verdiren Zayıflatan Bitkisel Karışım Tarifi

Bazı karışımların kiloyla mücadelede yardımcı olduğunu belirten Beslenme Danışmanı Gönül Ateşsaçan, kilo düşmanı 2 özel karışım tarifi verdi.

Ateşsaçan, çağımızın en büyük problemlerinden birinin fazla kilo olduğunu ifade ederek, “Kişiyi hem fiziksel hem de ruhsal olarak olumsuz yönde etkileyebilen fazla kilolara bazı karışımlarla savaş açılabilir” dedi.

Kilo verdiren zayıflatan karışım tarifi


  • 2 büyük domates (doğranmış)
  • 2 adet kereviz sapı (doğranmış)
  • 1 diş sarımsak (soyulmuş)
  • 1 avuç içi kadar reyhan
  • 1 adet limon
  • 5-6 adet tane karabiber


Bir meyve sıkacağı yardımıyla domates, limon ve kereviz sapının suyunu iyice çıkarın, büyük bir bardağa koyun. Küçük küçük doğradığınız kereviz sapı ve sarımsağı ekleyin. İçine reyhan ve karabiberi ilave edin. Çok bekletmeden için.
-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

Hiç yorum yok

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)