Nedirkibu

Balıkesirde Elektrikçi, Balıkesir Elektrikçi - Elektrik Arıza Numarası

-- sponsor içerik --

---
Balıkesir, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık on yedinci şehri. Marmara Bölgesi'nin Güney Marmara Bölümü'nde, topraklarının bir kısmı ise Ege Bölgesi'nde yer alan ilin hem Marmara hem de Ege Denizi'ne kıyısı bulunur. Türkiye genelinde ise iki deniz ile komşu olan sadece 6 il vardır.[3] İl, Kuzeybatı Anadolu'da bulunmaktadır. Doğusunda Bursa ve Kütahya illeri, güneyinde Manisa ve İzmir illeri ve batısında Çanakkale ili vardır.[4] Ayvalık ilçesinden de Yunanistan'ın Midilli Adası'na komşudur.
Balıkesirde Elektrikçi, Balıkesir Elektrikçi
Balıkesirde Elektrikçi, Balıkesir Elektrikçi

İl Nüfusu: 1.196.176'dır (2016). İlin yüzölçümü 14.583 m²'dir[6]. İlde km²'ye 82 kişi düşmektedir. (Yoğunluğun en fazla olduğu ilçe, 254 kişi ile Karesi’dir) Valiliğin denizden yüksekliği: 145 m.'dir.

2016 yılında TÜİK verilerine göre 20 İlçe ve belediye, bu belediyelerde toplam 1129 mahalle bulunmaktadır.

Balıkesirde elektrikçiler,  Balıkesirlilerin kendilerine ulaşabilmeleri için alt kısımda ki yorum formundan yaptıkları işleri, hizmet verdikleri bölgeleri ve iletişim numaralarını sayfamıza ekleyebilirler.

Not:Web sitesi bulunan yorumlar onaylanmayacaktır.
Balıkesir Elektrik Arıza, Balıkesir Elektrik Arıza, Balıkesir Elektrik Ustası


-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search