Çankırıda Elektrikçi, Çankırı Elektrikçi - Elektrik Arıza Numarası

Nedirkibu.com
Çankırıda Elektrik Arıza telefon numarası,  Çankırıda Elektrik Kesintisi,  Çankırıda Elektrik Ustası arıyorsanız aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Çankırıda Elektrikçi, Çankırı Elektrikçi
Çankırıda Elektrikçi,  Çankırıda Elektrikçi

Elektrik ustalarıda bize yorum kısmından hangi ilçe ve semtlerde hizmet verdiklerini, vermiş oldukları hizmetler hakkında detaylı bilgileri yorum kısmına yazarak, ücretsiz olarak sayfamızda yayınlanmasını sağlayabilirler.

Müşteri ve Ustalar arasında ki anlaşma veya anlaşmazlıklarda Nedirkibu.com sorumlu tutulamaz.
Çankırıda elektrikçiler, Çankırıda elektrikçi arayanların kendilerine ulaşabilmeleri için alt kısımda ki yorum formundan yaptıkları işleri, hizmet verdikleri bölgeleri ve iletişim numaralarını sayfamıza ekleyebilirler.
Not:Web sitesi bulunan yorumlar onaylanmayacaktır.

Ülke genelinde Elektrik arızası ile 186 numaralı çağrı merkezlerini arayabilirsiniz. Çağrı merkezlerinden aşağıdaki konularda bilgi alabilirsiniz.

Elektrik arıza ihbarında bulunabilir;
Kaçak kullanım ihbarı yapabilir;
Sokak ve cadde aydınlatmaları hakkında arıza ve eksiklikleri bildirebilir;
Planı kesintiler hakkında bilgi alabilir;
Fatura bilgilerini öğrenebilir;
Abonelik işlemler hakkında bilgi alabilirler.

Yorum Gönder

1Yorumlar

Değerli Ziyaretci;

1- Bu konu ile ilgili sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve diğer ziyaretçilerimizle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

2- Yorumlarınızda sorduğunuz sorular araştırıldıktan sonra cevaplanacaktır. "Bana Bildir" butonu işaretlemeniz halinde sorunuz cevaplandığında bildirim alacaksınız.

3- Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.

  1. Elektrikçi paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederim. Elektrikci ile ilgili alo elektrik hattından ulaşabilirsiniz. Elektrik ile ilgili arızalarda 186 numarasını arayabilirsiniz.

    YanıtlaSil
Yorum Gönder