Emre Altuğ - Yıldırım Gürses Şarkıları Albümü

Nedirkibu.com
Türk Müziği'ne çok sesliliği getiren büyük usta Yıldırım Gürses imzalı klasikleri yeniden yorumlayan Emre Altuğ, kariyerinin 18. yılını özel bir proje ile taçlandırıyor. Poll Production etiketi Polat Yağcı prodüktörlüğünde piyasaya çıkacak olan "Yıldırım Gürses Şarkıları" albümü toplamda 10 şarkıdan oluşuyor.


Aranjelerini Selim Çaldıran, Ceyhun Çelikten ve Erkin Arslan'ın yaptığı albümde "Son Mektup", "Çal Kanunum Çal", "Affetmem Asla Seni", "Feryat" gibi Türk Müziği'nin unutulmaz eserleri yer alıyor.

Albüm ile ilgili Emre Altuğ "Uzun zamandır hayalini kurduğum projeyi nihayet sizlerin beğenisine sunuyorum. 'Yıldırım Gürses Şarkıları' yeni nesile miras, eski nesile hatıradır. Geçmişten bugüne hepimizin hayatına fon müziği olmuş bu klasikleri tekrar seslendirmek benim için büyük bir onurdur" diyerek duygularını dile getirdi.

İmaj fotoğrafları için Cem Talu'nun objektifine poz veren Altuğ, albümün ilk video klibi "Kırık Kalp" için kamera şarkısına geçti. Tülay İbak yönetmenliğinde gerçekleşen çekimler Çatalca'da tamamlandı.

 Emre Altuğ - Yıldırım Gürses Şarkıları Albümü Full Listesi

1. Emre Altuğ - Affetmem
2. Emre Altuğ - Sonbahar Rüzgarları
3. Emre Altuğ - Feryat
4. Emre Altuğ - Güller Ağlasın
5. Emre Altuğ - Son Mektup
6. Emre Altuğ - Gurbet
7. Emre Altuğ - Dertliyim Arkadaş
8. Emre Altuğ - Felek
9. Emre Altuğ - Çal Kanunum Çal
10.Emre Altuğ - Kırık Kalp

Yorum Gönder

0Yorumlar

Değerli Ziyaretci;

1- Bu konu ile ilgili sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve diğer ziyaretçilerimizle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

2- Yorumlarınızda sorduğunuz sorular araştırıldıktan sonra cevaplanacaktır. "Bana Bildir" butonu işaretlemeniz halinde sorunuz cevaplandığında bildirim alacaksınız.

3- Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.

Yorum Gönder (0)