Nedirkibu

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Domates Suyu Tavsiye Ettiği Hastalıklar!

-- sponsor içerik --

---
GÜNDE BİR BARDAK DOMATES SUYU!

Hibrit bir domatesin içeriğiyle doğal (hibrit olmayan) domatesin içeriği tamamen farklıdır. Glokom yani göz tansiyonu varsa, kardiyomiyopatide yani kalp büyümesi şikayetiniz varsa domates suyu içeceksiniz.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Domates Suyu Tavsiye Ettiği Hastalıklar!


50 yaşından sonra erkekler, çok sık görülen prostat hiperplazi dediğimiz yani iyi huylu prostat büyümesine bağlı olarak idrar yapma zorluğu çekerler. Buna karşı da domates suyu tüketilmeli. Ama hangi domatesin suyu? Doğal olan, hibrit olmayan bir domatesin suyu tüketilmeli.

Kalbi dıştan yağlanan bir kişiye de yine aynı şekilde domates suyu önerilir. Bir ay boyunca, günde bir bardak kürü uygulayabilirsiniz.

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search