Nedirkibu

Türkiye Bu Haberle Şok Oldu!

-- sponsor içerik --

---
İstanbul'da geçtiğimiz ay yaşanan bu olay cenaze aracını kullanan kişinin tecavüzü kameraya alması ve daha sonra sosyal medyada yayınlamasından sonra ortaya çıktı.

Türkiye Bu Haberle Şok Oldu! 
İstanbul'da geçtiğimiz ay yaşanan bu olay cenaze aracını kullanan kişinin tecavüzü kameraya alması ve daha sonra sosyal medyada yayınlamasından sonra ortaya çıktı. Aleyna G. geçtiğimiz ay talihsiz bir trafik kazasına karışmış ve olay yerinde hayatını kaybetmişti.

Hastahanede tedavi altında olan ailesi cenazesini defnedemediğinden cenazeyi defnetme görevini belediye ve diğer akrabaları üstlenmişti. Cenaze taşınırken yanlış yola girdiğini beyan eden şöför Harun Ç. küçük Aleyna'ya tecavüz etmiş ve tecavüz anını kameraya çekmiş. Olaydan 17 gün sonra imgsrc.ru isimli bir internet sitesine bu görüntüleri atmış ve bu görünlüleri paylaştığını arkadaşına söylemişti. Arkadaşının şikayeti üzerine polis tarafından  sorguya alınan Harun Ç. tecavüzü işlediğini itiraf etmiştir. Kişinin sorgusu halen devam etmektedir.


-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle