Nedirkibu

Nar Kabuğu Gribe ve Soğuk Algınlığına İyileştirici Etki Eder!

-- sponsor içerik --

---
Nar Kabuğu Gribe ve Soğuk Algınlığına İyileştirici Etki Eder!

Nar Kabuğu Gribe ve Soğuk Algınlığına İyileştirici Etki Eder!

GRİBE VE SOĞUK ALGINLIĞINA KARŞI NAR KABUĞU

Kış mevsimini hissettiğimiz bugünlerde; mevsiminde tükettiğiniz narların kabuklarını atmamanızı, gölgede kurutarak koruma altına almanızı öneririm.

Kaynamakta olan bir bardak suya iki adet metal para büyüklüğünde nar kabuğu ve bir tatlı kaşığı hibiskus bitkisi atarak beş dakika kısık ateşte, kapağı kapalı olarak demleyin ve ılıyınca günde bir defa aç karnına için.

Bu kürü, her yedi günlük kullanımda iki gün ara vererek toplamda 28 gün uygulamalısınız. Özellikle sonbahar ve kış mevsimlerinde bu kürü; mevsimsel gribe karşı koruyucu ve önleyici olarak kullanabilirsiniz.

 Belirtmekte fayda görüyorum; hibiskus, hamile ve hamile kalmayı düşünen kadınların kullanmaması gereken bir bitkidir.

Kaynak: PROF. DR. İBRAHİM ADNAN SARAÇOĞLU
-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

Hiç yorum yok

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)