Nedirkibu

Flaşla Çekilen Fotoğrafta Bir Gözünüz Kırmızı Olarak Parlıyorsa!

-- sponsor içerik --

---
Flaşla Çekilen Fotoğrafta Bir Gözünüzde Kırmızı Olarak Parlıyorsa!


Flaşla çekilmiş bir fotoğrafta sadece bir gözünüzün kırmızı olarak parlaması tehlikeli bir durumun olduğunu gösterebilir.

Özellikle gece flaşla çekilen fotoğraflarda gözlerin kırmızı çıkması, fotoğrafı çekilen kişi tarafından pek hoş karşılanmasa da bu aslında sağlıklı olduğunun bir işareti.

Ancak gözler beyaz çıkıyorsa bir problem olduğunu gösterebilir. Bu göz enfeksiyonu, katarakt ve göz kanserinin bir belirtisi olabilir.

Geçtiğimiz aylarda ABD'li bir anne oğlunun bir gözünün kırmızı bir gözünün ise beyaz çıktığı fotoğrafı Facebook'ta paylaşmış, gelen yorumlar üzerine bir doktora başvurmuştu.

Göz kanseri olduğu belirlenen çocuğun erken teşhis sayesinde hastalığı atlattığı söylendi.

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle