Nedirkibu

Mehmed Bir Cihan Fatihi Dizisinde Gürkan Uygun'un Yeni İmajı!

-- sponsor içerik --

---
Mehmed Bir Cihan Fatihi Dizisinde Gürkan Uygun'un Yeni İmajı!

2018 in en iddialı dizisi olmaya aday olan 'Mehmed Bir Cihan Fatihi' dizisi ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Kadrosundaki kaliteli isimlerle şimdiden adından söz ettiren Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde son olarak Gürkan Uygun'un da yer aldığı ortaya çıktı.

Kurtlar Vadisi'nin sevilen karakteri "Memati" Gürkan Uygun, ekranlara döneceği ‘Mehmed Bir Cihan Fatihi’ dizisi için büründüğü yeni imajıyla görenleri şaşırttı.

Merakla beklenen “Mehmed Bir Cihan Fatihi” dizisi için geri sayım başladı. Fatih Sultan Mehmet’i Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı projenin ocak ayında ekranda olması bekleniyordu.

Yönetmen ve oyuncu değişikliğine gidilen dizinin ilk tanıtımı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Kadroda, İmirzalıoğlu’nun yanı sıra Büşra Develi, Metin Akpınar, Çetin Tekindor, Altan Erkekli gibi tecrübeli isimler de yer alıyor.

Mehmed Bir Cihan Fatihi Dizisi Kanal D Ekranlarında olacak.
-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle