Nedirkibu

Telefonumu Samsung Kies Uygulaması Görmüyor! Çözümleri

-- sponsor içerik --

---
Telefonumu Samsung Kies Uygulaması Görmüyor! Çözümleri
Samsung telefonunuzu Kies uygulamasına tanıtmakta sıkıntı çekiyorsanız sizlerle paylaşacağımız 4 yöntemi deneyebilirsiniz.

Yöntem 1:
Samsung cihazınız Kies uygulamasına  bağlanmıyorsa yapmanız gereken Denetim Masasında Bölge ve Dil penceresinden Biçim kısmını İngilizce (American) olarak değiştirip pc’nizi yeniden başlatın.. Kies’i  açtıktan sonra otomatik olarak bağlantı sağlanacak.

Yöntem 2:
Kies uygulamasını yüklerken cihazınızı usb'den çıkartınız. Bu şekilde bir yükleme yaptıysanız. Kies uygulamasını bilgisayarınızdan kaldırıp, usb bağlantısını çıkarttıktan sonra tekrar yükleyiniz.

Telefonumu Samsung Kies Uygulaması Görmüyor! Çözümleri

Yöntem 3:

Bazı bilgisayarlarda Kies programı çalışmasına rağmen Telefonu bulamamakta, Yükleme yapacağınız bilgisayarınızda Windows Servis Paket 3 ve Media Player'ın en düşük 11.sürümünün bulunması gerekmektedir. Bu uygulamaların bilgisayarınızda yüklü olduğundan emin olun.

Yöntem 4:
Telefonunuz belkide yorulmuştur, Telefonuzu baştan başlatı tekrar usb ile bağlanmaya çalışın.

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search