Nedirkibu

Twitter'da Twit Atamama,Takip Edememe Sorunu ve Çözümü

-- sponsor içerik --

---
Twitter'da Twit Atamama,Takip Edememe Sorunu ve Çözümü
Twitterda Twit Atamama,Takip Edememe Sorunu ve Çözümü

Twitter kullananların bazen başına Twit atamama, Takip Edememe gibi sorunlar gelmekte.Bu sorunların çözümü hakkında Nedirkibu.com sitesinde sizlere bazı bilgiler ve çözüm yolları üretmeye çalışacağız.

Öncelikle Twitter'da Twit atamama durumu hesabınızın güvenliği ile ilgili bir konu, sürekli Twit atma durumundan dolayı olmadığı aşikar, bazı Twitter uygulamaları (Takipci Kasma,Takipci Arttırma) bu sorunların ana kaynağı,Bazıları sizin bilginiz olmadan Twit atma, Takip Etme, Favorilere ekleme gibi işlemler yapmaktadır. Sizlere önerimiz bu uygulamaları kullanmamanız Twitter hesaplarınızı zararlı uygulamalara açmamanızdır.

Şimdi gelelim konumuza,

"Bu istek otomatikleşmiş gibi görünüyor. Kullanıcılarımızı spam ve diğer kötü niyetli eylemlerden korumak için, şu anda bu işlemi tamamlayamıyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz"

Böyle bir uyarı alıyorsanız şifrenizi değiştirin, Yine olmadıysa tekrar şifre değişikliği yapın.
Sorununuz bu şekilde çözülecektir, Sorun çözülmez ise Twitter yardım forumlarından yardım alabilirsiniz.

Nedirkibu.com

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search