Nedirkibu

Bu Tarz Benim Nur Bozar'ın Zor Anları!

-- sponsor içerik --

---
Ağlayarak stüdyoyu terk ettiYayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ses getiren 'Bu Tarz Benim' seyircisini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Yarışmanın dün yayınlanan bölümünde ise, güzelliği ile dikkat çeken yarışmacı 'Nur Bozar',
rakiplerinin ve jüri üyelerinin eleştirileri karşısında gözyaşlarını tutamayarak stüdyoyu terk etti.

Sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği, jüri kadrosunda ise; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu'nun yer aldığı 'Bu Tarz Benim', her hafta defileler ve farklı gösterilerle seyircisini ekrana kilitlemeye tüm
hızıyla devam ediyor.

ÖZÜR DİLEDİ

Yarışmanın dünkü bölümünde sahneye çıkan Nur isimli yarışmacı, giyindiği kıyafetle diğer yarışmacılardan olumsuz eleştiriler aldı. Daha sonra jüriye dönen Nur, onlardan da olumsuz eleştiri alınca gözyaşlarını tutamadı. Yayın esnasında ağlayarak stüdyoyu terk eden yarışmacı, bir süre ağladıktan sonra tekrar dönerek jüriden özür diledi.

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search