Nedirkibu

İsmail Yk Yeni Albümü Kıyamet 2015

-- sponsor içerik --

---
İsmail Yk Yeni Albüm, İsmail Yk Yeni Şarkısı, İsmail Yk'nın Yeni Albümü Ne Zaman Çıkıyor. Yazımızda haberin ayrıntılarını bulabilirsiniz.

Şappur Şuppur isimli albümü ile müzik piyasına hızlı bir giriş yapan İsmail yk 1 yılı aşkın süredir Albüm çıkartmıyor. İlk çıkarttığı albümlerde en çok satan albümler sıralamasında üst sıralarda bulunan sanatcı. Son çıkarttığı albüm ve şarkılarla bu başarıyı koruyamadı. Albüm yapma konusunda tereddütte olan şarkıcının yeni albüm yerine single şarkılarla hayranlarıyla buluşacağı belirtiliyordu. Bunun ilk işaretide Doğum Günün Haram olsun şarkısı ile gelmişti. Ancak İsmail Yk Doğum Günün Haram olsun isimli şarkısıylada istediği başarıyı yakalayamadı.

Buna rağmen İsmail Yk yeni albüm için kolları sıvadı. İsmail Yk yeni albümü ile ilgili müjdeyi kendi youtube hesabına yüklediği video ile verdi.

İşte ismail yk nın yeni albümünde yer alması beklenen şarkılar;
http://www.nedirkibu.com/2015/01/ismail-yk-ah-leylim-sarkisi-ve-sozu.htmlhttp://www.nedirkibu.com/2015/01/ismail-yk-maymun-istahli-sarksi-ve-sozu.htmlhttp://www.nedirkibu.com/2015/01/ismail-yk-zeytin-gozlum-sarksi-ve-sozleri.htmlhttp://www.nedirkibu.com/2015/01/ismail-yk-kahpe-dunya-sarkisi-ve-sozu.htmlhttp://www.nedirkibu.com/2015/01/ismail-yk-ver-sarkisi-ve-sozu.html

İsmail Yk'nın yeni çıkaracağı şarkılarla ilgili haberleri Nedirkibu.com da takip edebilirsiniz.

-- sponsor içerik --

---

Paylaş:

Admin

Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)
Yorum Ekle İkon Ekleİkon Ekle

Viesearch - Life powered search