Nedirkibu

Diva Yine Olay Yarattı...

-- sponsor içerik --

---
Hastane yolunu kapatamazsın!

Hastane yolunu kapatamazsın!

Bülent Ersoy önceki akşam Nişantaşı'nda bulunan modacısını ziyaret etti. İleri tarihteki konserlerinin kıyafet dikimleri için yaklaşık beş saatlik provada kalan Ersoy, kırmızılar içerisinde modacısının binasını terk etti. Moda binasının tek şeritlik sokağını VİP minibüsüyle kapatann Diva'ya, halk tepki gösterdi. Yaklaşık on dakika boyunca yolu aracıyla kapan Bülent Ersoy'a halk "Hastane yolunu kapatamazsınız. Yeter aracınızı çekin lütfen" sözleriyle tepki gösterdi. Tepkilere duyarsız kalmayan Bülent Ersoy'sa şoförüne talimat vererek yolu açtırdı
-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

Hiç yorum yok

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)