Nedirkibu

İbrahim Saraçoğlun'dan Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Kür..

-- sponsor içerik --

---
Uzun bir aradan sonra show tv nin yeni programı sabahın sedası adlı programda seda sayanın konuğu olarak ekranlara çıkan ,prof. İbrahim Saraçoğlu yeni kür tarifleri verdi.  İşte bu kürler ve uygulama şekilleri:

 HAVUÇ İÇİN:
Yarım litre su
2 tane büyük boy taze ve gevrek havuç
 İNCİR İÇİN:
Yarım litre su
8-9 tane kuru incir
YAPILIŞI:
Ayrı ayrı kaplara suları koyun.birinin içine doğranmış havuçları diğerinin içine yıkanmış kuru incirleri koyun.
HAVUCU  20 DAKİKA – İNCİRİ 15 DAKİKA kaynatın.ikisini de ocaktan indirip ılınmaya bırakın. Ilınınca süzün ve iki suyu birleştirip ve günde 2 sefer için.incir yumurta çatlatmada mükemmel bir yardımcıdır.
DİKKAT:hamile kalmayı zorlaştıran bir neden de ayçekirdeğini ve kabak çekirdeğini aşırı miktarlarda tüketmektir. Bebek sahibi olmak isteyen hanımlar çekirdek tüketiminden kaçınmalıdırlar.


-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

Hiç yorum yok

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)