Tv8 ekranlarında önümüzdeki günlerde başlayacak olan İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasında yarışacak olan Tuğçe Özbudak kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Gibi soruların yanıtlarını vermek için bu haberimizi hazırladık.Birbirinden güzel birbirinden iddialı ve başarılı isimler bu sezon İşte Benim Stilim Ünlüler sezonunda fırtına gibi esmeye geliyorlar. Jürinin karşısında bu kez ünlüler stillerini yarıştıracak... Sunuculugunu yine Öykü Serter'in üstlendiği yarışmada bilindiği üzere iki jüri üyesi değişti. İşte detaylar...


Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş bu sezonda jüri koltuğunda oturmayacaklar. Duygusal bir konuşma ile yarışmacılara veda eden Kemal Doğulu göz yaşlarını tutamadı. Bu giden iki isim yerine Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya gelecek. Yeni jüri üyeleri ile başlayacak olan İşte Benim Stlim Ünlüler yarışmasında kimler yarışacak uzun süre merak edilen konulardan olmuştu. İsimler açıklanmaya ve Kadro belli olmaya başladı. Bu isimlerden bir tanesi de Tuğçe Özbudak oldu.Kendisi 1982 yılında Ankara’da gözlerini açmış bir kişidir.Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmayı başarmıştır.Birçok dizi ve programda rol almış sevilen, beğenilen bir isimdir.


Tuğçe Özbudak boyu kaçtır? boyu 1.65 dir kilosu ise 58’dir.

Adanalı dizisinde Pınar karakterinle beraber tanınan bir isim haline gelmiştir.Hem güzelliği hem sempatik hali onun dikkat çekmesinde önemli bir rol oynamıştır.

Rol aldığı dizi ve filmleri ise şöyledir:
El Gibi
Kuzey Rüzgarı
Memur Muzaffer
Kod Adı Kaos, Aloya
Kod Adı Başak
Son Ders Aşk
Üniversite,
Kanımdaki Barut
Adanalı

Sunuculuk yaptığı programlar ise :
Gecenin Yıldızları
Pasaport


-- sponsor içerik --

---