İşte Benim Stilim Esra Sönmezer Kimdir? Esra Sönmezer Resimleri

-- sponsor içerik --

---
İşte Benim Stilim 2016 yarışmacısı Esra Sönmezer1985 İstanbul doğumlu. Esra Sönmezer, Arnavut kökenli büyük bir ailenin tek çocuğu. İşte Benim Stilim yarışmacısı Esra Sönmezer 2002 yılında katıldığı Türkiye güzellik yarışmasında 1. seçilmişti.

Sönmezer, aynı yıl, ülkemizde gerçekleşen Dünya Güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil etti ve dünya 4. sü oldu. Yarışmada haksızlığa uğradığını düşündüğü için tacını kabul etmeyen ve sahneye atan Esra Sönmezer büyük bir skandala imza atmıştı. 1.78 boyunda, 66 kilo olan Esra Sönmezer Balık burcu. Esra Sönmezer İstanbul'da yaşıyor.Esra Sönmezer İşte Benim Stilim Performansı İzle

-- sponsor içerik --

---

Nedirkibu?: Nedirkibu.com, güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web blogdur. İçerikle ilgili düşünce ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.
Üye Olmadan Yorum Yap
Disqus
Yorum Profilinizi Seçiniz :

Hiç yorum yok

>> Okuduğunuz konu ile ilgili sorunlarınız, sorunuz veya tavsiyeniz varsa yorum ekleyerek bizle ve sizinle aynı sayfadaki yazıyı okuyan kişilerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.. Herhangi bir üyeliğiniz yoksa, Anonim Kullanıcıyı seçerek de yorum ekleyebilirsiniz.Yorum yapmaktan korkmayın, tamamen ücretsizdir :)